Čista radovednost po objavljenem izzivu Craftalnice me je rešila odvisnosti od Tininih marjetk. Saj ne, da ne bodo njene izreze še škripale skozi mojo mašinco. Tale spotlight tehnika zahteva najprej izbiro ustreznih štampiljk. Jaz sem našla še neuporabljene Viva štampiljke in odlično so se izkazale. Seveda sem pomislila na Tinine magnolije, ampak čisto vsega pa res ne morem imeti.
Pravzaprav mi je bil všeč (beri: primeren za objavo) že drugi poiskus, pri katerem je nastale tale voščilnica:
Štampiljke sem odtisnila s črno Memento blazinico, posula s prozornim prahom in toplotno embozirala, sredino tako izdelanega papirja izrezala s Sizzixovim okvirjem poštne znamke 662696, nato pa vsebino znamke pobarvala z Grafit markerji. Pobarvano znamko sem potem 3d zalepila nazaj na izrezano mesto v poštampljani okvir, ki pa je pravzaprav največji od okrašenih pratokotnikov Najlepšega para TZB284, nalepljen na osnovo A6. Da pride do pravega efekta, morajo biti kar debele blazinice.
Luštno je bilo ustvarjati in tehnika me je navdušila, zato Craftalnici hvala za izziv.
Lepim pa še na:
Najlepši par Galerija meseca februarja 2019 (uporabljena izreza okrašeni pravokotniki Najlepšega para)
Ko me inspirira #69 (vzorčni papir – s pomočjo štampiljkanja)
Le zakaj nebi pokazala še prvi poiskus, kjer sem odise delala z vijola in zeleno blazinico, vendar mi efekt spotlight ni bil tako všeč. Pa še tisto zeleno sem preveč močno pobarvala. Tukaj sem barvala akvarelno z distres ink blazinicami.
Pravzaprav sem predhodno eno podlago pobarvala vijola, vendar je potem nisem izdelala v spootloight tehniki, ampak sem samo še odtisnila in na roke izrezala manjše cvetove in jih 3d nalepila na podlago nad enakimi cvetovi.
Čisto tazadnja pika pa je napaka, pa dobro, na napakah se učimo.
Všče mi je najprej štampiljka in potem še izvedba. Prav super je izpadlo 🙂
prekrasne so v vseh kombinacijah!
Zanimiva tehnika in lepo ti je uspelo. Zelo lepe so.
Zelo lepo si izdelala voščilnico, ne prav vse tri so zelo lepe.
Hvala, da si se nam pridružila v Craft-alnici. Goga
Vidiš, pa so prišle na vrsto tudi te štampiljke in meni je tatehnika nadvse zanimiva. Dobro si jo uporabila.
Meni so vse tri voščilnice všeč, čeprav tista za Craftalnico za malenkost izstopa. 🙂 Štampiljka rožic je čudovita.
Prekrasne so…čudovita tehnika in perfektna izvedba!
Krasna serija voščilnic. Meni je najlepša prva, ker so zelo izrazite barve. Hvala, ker sodeluješ v CRAFT-alnici
Lepa. Brez odvecnih materialov.
Čudovite so tvoje voščilnice in zelo lepo si uporabila “spotlight” tehniko :-))
Vesela sem, ker ustvarjaš z nami v izzivu CRAFT-alnice … Srečno.
[…] https://artmbr.wordpress.com/2019/02/16/spotlight-voscilnica/ […]